2412/737
Posborg & Meyhoff
Par arkivskabe af palisander, greb med bagplader af aliuminium. Udført og mærket hos Sibast møbler. H. 106. B. 92. D. 42. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Det ene skab med huller i bagbeklædning og manglende nøgler.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag