12141/​47

Niels Walseth (f. Kolding 1914, d. 2001)

Landskab med vandmølle. Sign. Niels Walseth. Olie på lærred. 40×50. Rammemål 50×60.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag