12141/47
Niels Walseth (f. Kolding 1914, d. 2001)
Landskab med vandmølle. Sign. Niels Walseth. Olie på lærred. 40×50. Rammemål 50×60.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag