2014/590
Jette L. Ranning (f. Odense 1954)
Komposition, 1993. Sign. på bagsiden samt årstal. Olie på plade. 100×100. Uindrammet.
Ét mindre afslag i øverste højre hjørne.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud