2021/202
Urmager drejebænk af stål og messing opsat på stand af træ. 19. årh. L. 29 cm.
I montre af træ og glas.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. maj 2020
Vurdering
Hammerslag