12203/239
Smykkesæt bestående af vedhæng og armbånd af sterling sølv. Stemplet HS 925 S. Samlet vægt 68 g. L. 19 cm. Vedhæng Diam. 4. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
13 bud