2437/180
Fransk fad af sterlingsølv, ligeknækket profileret fane. Louis Manant, Paris. 19. årh. Engelske importstempler. Vægt 693 g. Diam. 28,5 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
828522 |