2144/919
Atelier Associati
“Gongolo”. Et par gyngestole betrukket med blåt alcantara. Designet 1995. Udført og mærket hos Giovanetti. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|