1816/159
Sigvard Hansen (f. København 1859, d. Hellerup 1938)
Parti fra Italien med gående herre. Sign. monogram 24. Olie på plade. 32×23,5.
Mindre afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 16. april 2018
Vurdering
Hammerslag