12120/243
Erik Damgaard Henriksen (f. 1928, d. 1997)
“Møllekrogen”. Sign. Damgaard, verso Erik Damgaard 1978. Olie på lærred. Rammemål 53×53.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag