2109/47
Et sæt på fire nordafrikanske ampler af gennembrudt messing, monteret til el. 21. årh. H. 55.(uden kæde. Diam. 26. (4)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag