2431/1175
Perle- og diamantvedhæng af 8 kt. guld prydet med barok ferskvandskulturperle og brillantslebet diamant. Halskæde af forgyldt sølv medfølger. Perlediam. ca. 18 mm. L. 60 cm. (2)
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Fra
i
Vurdering
1039798 |