12008/​73 Robert Jacobsen: Udstillingsplakat. Sign. i trykket. Litografi i farver, 1966. 85×62. Uindrammet.

Be­skriv­el­se

Udstillingsplakat. Sign. i trykket. Litografi i farver, 1966. 85×62. Uindrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Kunstner

Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag