12008/73
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Udstillingsplakat. Sign. i trykket. Litografi i farver, 1966. 85×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag