12008/​73

Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)

Udstillingsplakat. Sign. i trykket. Litografi i farver, 1966. 85×62. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag