1708/1585
Tysk skrin af støbejern; udformet som standkiste med beslag, indvendig foret med silke. 19. årh. H. 19 cm L. 31 cm B. 17 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. To hængsler med manglende split - medfølger.
Varia, 23. februar 2017
Vurdering
Hammerslag
13 bud