2226/547
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Komposition. Sign. Freddie 55. Olie på lærred. 33×41.
God stand.
Moderne kunst og design, 28. juni 2022
Vurdering
Hammerslag