11948/​161

Senempire klapbord af mahogni, sarg med skuffe, på udskåret søjle med gulddekoration på senere løvefødder. Omlavet, 19.-20. årh. H. 75. L. 69/122. B. 94.

Restaureret og omlavet.

Kunst, antikviteter & design, 28. november 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag