2432/694
Preben Hornung (f. Valby 1919, d. Frederiksberg 1989)
Uden titel. Sign. monogram. Akvarel og tusch på papir monteret på pap. Bladstørrelse 62×48.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
44555 (Autobud) | ||
136494 | ||
44555 |