2446/903
Jacob Jacobsen
“Mistral”. Væghængt reolsystem af sortlakeret træ bestående af otte moduler. Udført og mærket hos Hammel Møbelfabrik. Variable mål. (8)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nylakeret.
Vurdering