1835/​133

Napoleon III møblement af palisander, sofa og to par armstole. Frankrig, 19. årh.s slutning. Sofa L. 166.

Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 27. august 2018

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
3.000 DKK