1835/133
Napoleon III møblement af palisander, sofa og to par armstole. Frankrig, 19. årh.s slutning. Sofa L. 166.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 27. august 2018
Vurdering
Hammerslag