2023/36
Kandisskrin af lilla glas med alexandrit-effekt, montering af forsølvet metal. 20. årh. H. 10,5. L. 5. B. 5.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud