2022/160
Peter Marius Sand Holm (f. Holmsland 1893, d. 1976)
Parti fra Frederiksberg Have. Sign. Sand Holm. Olie på lærred. 38×29,5.
Retoucheringer. Mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud