2132/851
Spansk design
“Marbella”. Et sæt på tre brutalist barstole af massiv patineret bøg, trebenet stel og saddelformet sæde, fodstøtte af metal. Udført hos Confonorm. Sæde H. 75. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud