1703/962
Svensk Design
Stjernekrone med hvidlakeret stel, monteret med seks kupler af opalglas. Diam. 70.
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
11 bud