2040/393
Lille sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ. 18./19. årh. H. 72. B. 30.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere spejlglas.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag