2434/​53

Svensk senempire skab af bemalet træ, front med fire profilerede døre. 19. årh.s begyndelse. H. 223. B. 108. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

14.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?