2432/​823

“Eva”. Seks stole af teak, sæder betrukket med sort skind. Udført hos Koefoeds Møbelfabrik, Hornslet. (6)

Litteratur: Katalog fra Koefoeds Møbelfabrik 1966.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Skind med overfladekrakeleringer.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?