12116/​186

Reklameskilt. Absinthe. Litografisk tryk på blikplade med ombukket kant. 48×34 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Dette emne er udgået

900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK