12116/186
Reklameskilt. Absinthe. Litografisk tryk på blikplade med ombukket kant. 48×34 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Dette emne er udgået