2438/​762

Sonna Rosén

“Solfjädern”. Armstol af bøg. Formgivet 1948. Udført hos Nässjö Stolfabrik, Sverige.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

2.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1133488 1.000 DKK