2004/505
Nina Sten-Knudsen (f. København 1957)
Uden titel, 1986. Sign. på bagsiden samt årstal. Olie på lærred. 156×156. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag