2441/9014
Fransk opsats af forgyldt bronze med skål af japansk Imari porcelæn. 19. årh. H. 20/29 cm Diam. 35/47 cm
Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl.
The classic interior sale, 7. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag