2119/911
Odd Moe (f. Oslo 1944)
Kompositioner. Alle sign. Moe 86. Akvarel på papir. Bladstørrelse 24×16,7, 23×15,5, 25×16. (3)
Proveniens: Galleri C.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag