2441/​222

Herman Vedel (f. København 1875, d. sst. 1948)

Opstilling med blomster i en stor skål. Sign. monogram. Olie på træ. 25,5×30.

Krakeleringer. Behov for rensning.

Fra i Lyngby
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

1128101 (Autobud) 2.200 DKK
277116 2.100 DKK
1128101 (Autobud) 1.950 DKK
277116 1.900 DKK
1128101 1.850 DKK
1026253 (Autobud) 1.800 DKK
1128101 1.750 DKK
1026253 (Autobud) 1.150 DKK
1128101 1.100 DKK
1026253 1.050 DKK
823467 1.000 DKK