2441/222
Herman Vedel (f. København 1875, d. sst. 1948)
Opstilling med blomster i en stor skål. Sign. monogram. Olie på træ. 25,5×30.
Krakeleringer. Behov for rensning.
Fra
i
Vurdering
11 bud
1128101 (Autobud) | ||
277116 | ||
1128101 (Autobud) | ||
277116 | ||
1128101 | ||
1026253 (Autobud) | ||
1128101 | ||
1026253 (Autobud) | ||
1128101 | ||
1026253 | ||
823467 |