903/​489

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

“Stand Up Comedy”. Sign. på bagsiden Kvium,16. Olie på lærred. 200×250. Uindrammet.

Proveniens: Galleri Nils Stærk, København.

Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021

Vur­dering

600.000–800.000 DKK

Hammerslag

500.000 DKK