2023/26
Blyindfattet rude i ramme af udskåret træ, felter dekorerede med fauna og dyr. Ca. 1900. H. 75. B. 50.
Proveniens: Hidrørende fra en fynsk herregård.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
37 bud