2414/​783

“Derriere le miroir”. Usign. Syv tidsskriftsmapper med litografiske kompositioner. Chillida # 183/1970. Palazuelo #184/1970. Riopelle #185/1970. Adami # 188/1970. Le Yaouanc #188/1970. Calder # 190/1971. Steinberg # 192/1971. Udgivet af Galerie Maeght 1970–1971. 38×28. (7)

Almindelig brugsslitage, herunder omslag med håndteringsmærker.

Moderne kunst og design, 2. april 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag