873/732
Marie Søndergaard Lolk (f. 1981)
Uden titel. Sign. M.S. Lolk 2005 på bagsiden. Mixed media på plade. 61×81.
Proveniens: Billedkunstner Nils Erik Gjerdevik (1962–2016).
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag