2142/9318
“Charniere Thre Three Graces” Armring af forgyldt metal prydet med lyserød, brun og blå emalje. B. ca. 12 mm. Diam. ca. 5,8 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag