2413/1284
“Reporter GM” taske af monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig forlomme, to lynlås rum med en indvendig lomme og beige for. H 23 x B. 28 x D. 14 cm. 2005.
Original æske og dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Nogle pletter på for i bagerste lynlåsrum. Mindre lugtgener. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 27. marts 2024
Vurdering
Hammerslag