1803/613
Johannes Hofmeister (f. Hjørring 1914, d. sst. 1990)
Figur ved klit. Sign. JH. Olie på lærred. 46×56.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design, 16. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
14 bud