2440/670
Knud Nielsen (f. Fredensborg 1916, d. Vindelev 2008)
Komposition. Sign. Knud N 84. Olie på papir. Lysmål 17×12.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
255584 |