2440/669
Anton Rooskens (f. Griendtsveen 1906, d. Amsterdam 1976)
To kompositioner. Sign. Rooskens, 67, 82/100. Litografi. Lysmål hver 29×38. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
1166916 |