1946/823
Eddie Martinez (f. Groton, Connecticut 1977, bor og arbejder i Brooklyn, New York)
“No title, 3”. Sign. Martinez 15, 44/65. Litografi i farver. Udgivet af Edition Copenhagen. Bladstørrelse 49,5×65. Uindrammet.
Mint condition.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag