905/121
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856)
En drossel på en rønnebærgren. Sign. I. L. Jensen 1856. Olie på træ. 23,5×31,5.
Malerier og tegninger, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag