2043/416
Et par stole af hvidmalet og forgyldt træ. Louis XVI stil. 20. årh. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag