2043/​416

Et par stole af hvidmalet og forgyldt træ. Louis XVI stil. 20. årh. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK