2005/888
Dansk møbeldesign
Cirkulært sofabord af massiv eg. H. 55. Diam. 90.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 28. januar 2020
Vurdering
Hammerslag