2004/​501

Ivan Andersen (f. Tåstrup 1968)

“Et studie i sort”. Sign. på bagsiden Ivan Andersen 2006 med titel. Olie på lærred. 180×200. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag

14.500 DKK
14.000 DKK