1519/​582

Emil G. Janel (f. Sverige 1897, d. 1981)

Kompostion med fire ansigter. Sign. Emil Janel - 68. På bagsiden dedikation “From: Emil & Grethe to Ingeborg”. Relief af udskåret træ. 26×19.

Moderne kunst og design, 5. maj 2015

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK