2439/241
Vilhelm Th. Fischer (f. Holbæk 1857, d. Frederiksberg 1928)
Fra en andegård. Sign. Vilh. Th. Fischer 1927. Olie på lærred. 63×81.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
939421 |