2131/687
Troels Wörsel (f. Århus 1950, d. Køln 2018)
Otte kompositioner. Sign. T. Wörsel, 24/50. Litografier. Bladstørrelse 26×35. Uindrammede. (8)
Original stand.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud