2116/24
Et par Louis XVI form casoletter af forgyldt bronze, støbte med bukkehoveder. 19./20. årh. H. 30 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag